top of page
Search

CZYSZCZENIE PAROWE POWIERZCHNI SANITARNYCH

Czyszczenie parowe to najlepszy sposób na doczyszczanie takich elementów jak fugi, kabiny prysznicowe, kuchnie, łazienki, piekarniki, tkaniny i wiele innych.
Gorąca para wodna usuwa do 99% bakterii bez użycia chemii . To idealne rozwiązanie dla alergików i wszędzie tam gdzie przebywają dzieci. Wysokie ciśnienie usuwa brud z miejsc najbardziej niedostępnych.


Wysoka temperatura rozpuszcza tłuszcz i brud a wysokie ciśnienie odrywa zanieczyszczenie od czyszczonej powierzchni! Czyszczenie parowe skutecznie usuwa wszelkie alergeny i bardzo dobrze sprawdza się w usuwaniu roztoczy, pleśni, bakterii, chorobotwórczych, patogenów i innych organizmów żywych powodujących reakcje alergiczne.


Ale to nie wszystko, do głównych zalet czyszczenia parą wodną zalicza się ekologiczność. Wskazuje się, że czyszczenie za pomocą pary wodnej jest przyjazne dla środowiska oraz ludzi. Technologia pozwalająca wytworzyć parę wodną nie produkuje ścieków chemicznych.


Mycie parą wodną jest także bezpieczne dla zdrowia, ponieważ nie powoduje uczuleń czy podrażnień skóry. Powierzchnie, które czyszczone są za pomocą pary wodnej nie mają pozostawionych środków chemicznych. Ogromną zaletą mycia parowego jest skuteczność usuwania plam, zacieków czy innych zanieczyszczeń pozostawionych na przykład na powierzchni tapicerowanych elementów auta.


Podczas mycia, para, uwalniania jest pod ciśnieniem około 16 barów, co sprawia, że bardzo łatwo wdziera się w brud, szybko go usuwając. Wspomniana na początku dezynfekcja to możliwość pozbycia się z powierzchni samochodu wszelkiego rodzaju drobnoustrojów czy grzybów.


Zanieczyszczenia, które są usuwane, nie są rozpylane, a zabieg ten nie pozostawia żadnych nalotów na powierzchni auta. Ciśnienie uwalniane podczas mycia jest nisko odczuwalne dla karoserii samochodu, nawet kilkukrotnie niższe niż to uwalniane podczas mycia przy użyciu wody.


Para wodna nie szkodzi także elektronice. Dzięki niej bez większego problemu można pozbyć się zabrudzeń nie tylko na powierzchniach samochodów, ale także w lokalach gastronomicznych, fabrykach, halach.

Recent Posts

See All

Yorumlar


bottom of page