Search

MYCIE CIŚNIENIOWEKOSTKI BRUKOWEJI OGRODZEŃ​

Mycie wodą pod ciśnieniem zapewnia najwyższy stopień dotarcia do zakamarków w fakturach powierzchni np. kamiennych bruków czy różnego rodzaju ogrodzeń.
Czyszczenie to może się odbywać przy użyciu specjalnych środków lub też przy pomocy jedynie wody, co czyni proces całkowicie bezpiecznym dla powierzchni i otoczenia, dzieci i zwierząt domowych.

Woda, która pozostanie po myciu nie zniszczy roślin i nie zatrują się nią Nasze ogrodowe ptaki, warto o tym pamiętać i jednocześnie obniżyć koszty takiego czyszczenia.

W Simply Clean najczęściej wykonujemy dla Naszych klientów z Olsztyna i okolic tego typu prace wczesną wiosną. Wówczas po umyciu można przygotować te powierzchnie do użytkowania w czasie sezonu letniego.


Trzeba pamiętać również o tym, że nie każda powierzchnia dobrze znosi taki rodzaj mycia.

Szczególnie nie dobrym pomysłem jest mycie tym sposobem elementów elewacji. Woda pod ciśnieniem jest wbijana do najdrobniejszych szczelinek w fakturze elewacji i pozostając tam powoduje powstawania grzybów. Szczególnie jest to problematyczne w miejscach gdzie nie działa na powierzchnie słońce.


Podobnie jest w przypadku ogrodzeń. Warto zwrócić uwagę czy ogrodzenie jest malowane czy nie, a jeśli tak w jaki sposób. Bardzo często zdarzają się uszkodzenia związane z czyszczeniem ciśnieniowym ogrodzenia, które nie jest malowane proszkowo, lub niektóre warstwy farby są nakładane nierówno.


Trzeba o tym pamiętać, a najlepiej wezwać fachowców, takich jak Simply Clean.

Zapraszamy do współpracy.