top of page
Search

Mycie ciśnieniowe kostki brukowej oraz ogrodzeń

Mycie wodą pod ciśnieniem zapewnia najwyższy stopień dotarcia do zakamarków w fakturach powierzchni np. kamiennych bruków czy różnego rodzaju ogrodzeń. Czyszczenie to może się odbywać przy użyciu specjalnych środków lub też przy pomocy jedynie wody, co czyni proces całkowicie bezpiecznym dla powierzchni i otoczenia, dzieci i zwierząt domowych.


Bogaty park maszynowy wieloletnie doświadczenie w czyszczeniu wielkopowierzchniowym nawierzchni betonowych to korzyść, która przełoży się na jakość czyszczenia na Twojej posesji. Skutecznie usuwamy z kostki brukowej plamy z oleju i rdzy, a także plamy po piasku. Usuniemy korozję biologiczną m.in.: mech, porosty i zielony nalot w sposób szybki i skuteczny.


Jaki sprzęt do mycia kostki brukowej?


Marketowe myjki ciśnieniowe nie nadają się do silnie zabrudzonej kostki brukowej. W przeciwieństwie do dużych, ciężkich pomp zamontowanych w myjkach profesjonalnych wydajność układu ciśnieniowego zamontowanego w myjkach marketowych jest zbyt mała. Tylko profesjonalne, przemysłowe urządzenia ciśnieniowe gwarantują skuteczne mycie kostki brukowej.

Marketowe myjki ciśnieniowe nadają się tylko do bieżącego płukania kostki brukowej, zmywania piasku lub mycia auta. Natomiast profesjonalne, przemysłowe urządzenia ciśnieniowe dysponują niebezpieczną siłą strumienia, która zapewnia szybkość pracy i odpowiednią jakość czyszczenia.


Ile trwa prawidłowe mycie kostki brukowej?


Mycie kostki brukowej jest to proces czasochłonny i wymaga dobrej organizacji pracy. Dzięki dużemu doświadczeniu nasz pracownik przeprowadzi proces czyszczenie kostki brukowej bardzo sprawnie. Ma to znaczenie szczególnie, gdy mówimy o biurowcach i budynkach użyteczności publicznej. Działamy w sposób, który maksymalnie ogranicza wyłączenia stref użytkowych przy budynkach.


Mycie kostki brukowej – cena


Koszt uzależniony jest od powierzchni oraz rodzaju zabrudzeń. Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie. Zadzwoń, lub napisz, a otrzymasz błyskawiczną wycenę.

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page