top of page
Search

Mycie okien w Twojej firmie, lub domu
W badaniu przeprowadzonym dla portalu o2.pl zapytano Polaków, jakiej czynności z zakresu sprzątania najbardziej nie znoszą. Okazało się, że najbardziej nielubianą aktywnością jest mycie okien. Takiej odpowiedzi udzieliło aż 33 proc. ankietowanych. Czy to jest powód Twojej wizyty na naszej stronie?

Czyste okna, bez zacieków to podstawa. Jako właściciel firmy, witryny sklepowej, domu czy biurowca na pewno dobrze o tym wiesz. Czyste okna wpływają na wizerunek firmy, więc nie zaniedbuj tej czynności. Profesjonalne mycie okien to nasza specjalność, dlatego wybierając simply clean, masz gwarancję, że Twoje okna będą długo czyste i nie będą miały smug. Zlec mycie okien profesjonalistom. Zajmiemy się wszystkim, a Ty będziesz cieszyć się blaskiem czystych szyb. Działamy w województwie wielkopolskim i warmińsko-mazurskim. Mamy siedzibę w Poznaniu oraz Olsztynie. Napisz do nas, a zaskoczymy Cię atrakcyjną wyceną.


Jaki jest zakres naszych usług?


Myjemy okna witryn sklepowych, biurowców, salonów samochodowych, budynków użyteczności publicznej i domów. Profesjonalne mycie okien traktujemy jako misję, której efektem ma być blask nieskazitelnych szyb.


Jak myjemy okna?


Do mycia okien używamy jedynie wody. Woda demineralizowana, jest najskuteczniejszym, ekologicznym i najlepszym środkiem do osiągnięcia idealnego blasku powierzchni szklanych.

Woda zdemineralizowana to woda oczyszczona w procesie filtracji z minerałów i pierwiastków, nie pozostawia ani smug, ani zacieków charakterystycznych dla tradycyjnego mycia. Tak oczyszczona woda charakteryzuje się doskonałymi właściwościami myjącymi a co najważniejsze nie pozostawia osadów.

Dzięki temu skutecznie usuwa uporczywie osadzony brud i tłuszcz, a nawet insekty. Jest pozbawiona anionów oraz kationów, które wykazują silne działanie zwalczania brudu i pozwala się cieszyć na dłużej efektem idealnie umytych okiem oraz przeszkleń odbijających promienie słońca, przez co pozostają nieskazitelnie czyste.


Mycie okien z podnośnika koszowego oraz metodą alpinistyczną


Do wysokości 18 metrów korzystamy z kijów teleskopowych wyposażonych w specjalistyczne szczotki. Dostarczamy do nich wodę demineralizowaną przygotowana w specjalnym systemie filtracyjnym. To niezawodna metoda, która sprawi, że okna będą idealnie czyste. Stosujemy tylko w 100% ekologiczne środki. Zależy nam na dobru naszej planety, dlatego nie chcemy używać niepotrzebnej chemii.

Do 60 metrów korzystamy z podnośników koszowych i kijów teleskopowych. Powyżej 60 metrów stosujemy metodę alpinistyczną.


Ile kosztuje mycie okien?


Na cenę mycia okien wpływa kilka czynników. Zależy ona od lokalizacji zlecenia, stopnia zabrudzenia i powierzchni, częstotliwości czyszczenia (nasi stali klienci mogą liczyć na rabaty), techniki mycia i lokalizacji budynku. Myjemy również okna z wykorzystaniem podnośnika koszowego, lub technik alpinistycznych. Napisz do nas, lub zadzwoń. Gwarantujemy szybką, bezpłatną i przyjazną wycenę każdego zlecenia.

Recent Posts

See All

Comentários


bottom of page