Search

MYCIE OKIEN I PRZESZKLEŃ WODĄ ZDEMINERALIZOWANĄ
Z każdym dniem wzrasta zapotrzebowanie firm, instytucji czy zakładów produkcyjnych na mycie okien oraz przeszkleń w budynkach, które są wizytówką firmy wynikająca z konstrukcji budynku. Jeśli chodzi o utrzymanie czystości na tych powierzchniach to jest to zadanie dla SimplyClean, ponieważ używamy do tego jedynie wody. Z naszego doświadczenia wynika, że takie środki czyszczące, jak woda demineralizowana, która do takich powierzchni jest najskuteczniejsza i najlepsza a dodatkowo powoduje, że jesteśmy ekologiczni i dbamy o środowisko wykorzystując naturalne środki.


Woda zdemineralizowana to woda oczyszczona w procesie filtracji z minerałów i pierwiastków, nie pozostawia ani smug, ani zacieków charakterystycznych dla tradycyjnego mycia. Tak oczyszczona woda charakteryzuje się doskonałymi właściwościami myjącymi a co najważniejsze nie pozostawia osadów.


Dzięki temu skutecznie usuwa uporczywie osadzony brud i tłuszcz, a nawet insekty. Jest pozbawiona anionów oraz kationów, które wykazują silne działanie zwalczania brudu i pozwala się cieszyć na dłużej efektem idealnie umytych okiem oraz przeszkleń odbijających promienie słońca, przez co pozostają nieskazitelnie czyste.


Co ważniejsze ta metoda jest całkowicie bezpieczna dla powierzchni szklanych – nie pozostawia nieestetycznych rys oraz chropowatych śladów po myciu, nawet tych w skali mikro.


Bardzo polecamy ten rodzaj mycia i zapraszamy do współpracy z SimplyClean na terenie Poznania i okolic, oraz Olsztyna.