top of page
Search

PRANIE WYKŁADZIN, DYWANÓW ORAZ POWIRZCHNI TAPICEROWANYCHDo usuwania zabrudzeń z dywanów, wykładzin i tapicerek używamy specjalistycznego sprzętu z zastosowaniem odpowiednich środków czyszczących. Sprawimy, że Państwa wykładziny, dywany i meble tapicerowane odzyskają świeżość i nabiorą żywych kolorów.

Pierzemy tapicerki metodą ekstrakcyjną, dzięki czemu pozbywamy się brudu, nieprzyjemnego zapachu, bakterii oraz roztoczy.
Czyścimy wszelkiego rodzaju meble domowe i biurowe, fotele samochodowe, materace i wiele innych.

Nasi pracownicy to osoby z doświadczeniem i odpowiednim przeszkoleniem. Czyszczenie wykonujemy u Klienta w domu lub u Klienta w firmie.


Wykonujemy czyszczenia wykładzin dywanowych w przestrzeni prywatnej i firmowej. Stosujemy najlepsze i profesjonalne środki czyszczące. Zawsze bierzemy pod uwagę, kto i w jaki sposób użytkuje potem te powierzchnie, tak aby nie tylko je odpowiednio oczyścić i odświeżyć , ale również zabezpieczyć i zakonserwować by nie dochodziło do kolejnych głębszych zabrudzeń.


Pranie tapicerek i wykładzin w Olsztynie i okolicach wykonujemy w domach i w firmach. Jesteśmy w stanie wyjść naprzeciw oczekiwaniom Naszych klientów i odpowiednio to logistycznie poukładać.Recent Posts

See All

Comments


bottom of page