top of page
Search

Sprzątanie po remoncie w Poznaniu oraz okolicy

Witam! Dzisiaj chciałbym podzielić się z Wami kilkoma przydatnymi wskazówkami dotyczącymi sprzątania po remoncie. Wiemy, że po zakończonym remoncie obiekt może być w dosyć chaotycznym stanie. Ale nie martwcie się! Z SimplyClen sprzątanie po remoncie w Poznaniu to nic trudnego. Oto kilka kroków, które wykonujemy podczas sprzątania po remoncie:


1. Zaczynamy od porządków ogólnych poprzez usuwanie pozostałości budowlanych takich jak gruz, resztki farby czy inne odpadki. Korzystamy z worków na śmieci lub kontenera, aby uporządkować i usunąć wszystko, co niepotrzebne.


2. Kolejnym etapem jest wietrzenie pomieszczeń. Po remoncie w powietrzu może unosić się zapach farby, kleju czy innych środków budowlanych. Dlatego warto otworzyć okna i przewietrzyć pomieszczenia, aby pozbyć się tych nieprzyjemnych zapachów.


3. Następnie warto skupić się na czyszczeniu powierzchni, takich jak podłogi, ściany, okna itp. W pierwszej kolejności usuwamy zgromadzony pył po remontowy poprzez dokładne odkurzanie specjalnymi przemysłowymi odkurzaczami. Kolejno przechodzimy do doczyszczania wszelkiego rodzaju zabrudzeń poprzez zastosowanie odpowiednich środków czystości.  


4. Gdy podłogi i ściany są już czyste, zabieramy się za doczyszcza meblami . Przecieramy je wilgotną szmatką a następnie usuwamy pozostały kurz. To dobry moment, aby także oczyścić i uporządkować drzwi, ramy okienne, grzejniki itp.


5. Na koniec przeprowadzamy dokładne sprzątanie szczegółowe. Skupiamy się na detalach, takich jak listwy przypodłogowe, futryny czy inne trudno dostępne miejsca. 


Sprzątanie po remoncie może być czasochłonne i pracochłonne, ale zlecając to profesjonalnej firmie sprzątającej SimplyClean macie Państwo to z głowy. Jako firma sprzątająca świadczymy tego typu usługi w Poznaniu oraz okolicy.


Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 886-411-737 bądź przez stronę internetową: https://www.simplyclean.info

 Recent Posts

See All

Comments


bottom of page