Search

SPRZĄTANIE PO REMONTACH,​PRZEPROWADZKACH I DOCZYSZCZANIE PO BUDOWLANE

Każdy remont wiąże się z mnóstwem kurzu, pyłu i brudu, a radość spowodowaną końcem zamętu, przesłania myśl o sprzątaniu. Jeśli chcieliby Państwo szybko pozbyć się kłopotu zapraszamy do skorzystania z usług SimplyClean.


Posiadamy profesjonalny sprzęt niezbędny do prawidłowego wykonania zlecenia. Stosujemy wysokiej jakości specjalistyczne środki chemiczne, dobrane indywidualnie do potrzeb danego zlecenia.Niewiele osób się orientuje, że sprzątanie po remoncie zawsze należy rozpocząć od najwyższych poziomów, stopniowo schodząc do niższych. Przeważnie jest dokładnie odwrotnie. Nawet najlepiej zabezpieczone na czas wykonywania remontu pomieszczenie, wymaga generalnego sprzątania, wszystko to za sprawą pyłów i kurzu.


Niewątpliwie jest to zadanie, które należy powierzyć profesjonalistom. Pył, kurz, gruz, zabrudzenia trudne po usunięcia i chemia budowlana to zaledwie część problemów, które zastaje się na terenach tuż po budowie lub remoncie. Usunięcie ich standardowymi środkami czystości i narzędziami nie przynosi efektu i z reguły trzeba to wielokrotnie powtarzać.


Potrzebne są tutaj specjalistyczne sprzęty i odpowiednio dobrane preparaty są sobie w stanie z tym poradzić. Dzięki temu czyszczenie budynków i pomieszczeń po remontach i pracach budowlanych w Olsztynie i okolicach przebiega bezproblemowo.


Oczywiście zajmujemy się również odpowiednią utylizacją odpadów budowlanych, których nie można z wielu względów zostawiać na śmietniku.